Vzduch-voda


Společnost Stiebel Eltron působí na českém a slovenském trhu již od roku 1992. Za tu dobu si zde získala řadu spokojených zákazníků a stala se členem Asociace pro využití tepelných čerpadel a sekce tepelných čerpadel Svazu klimatizační a chladící techniky. Společnost ale neusnula na vavřínech a své výrobky z oboru vytápění a ohřevu užitkové vody – především tepelná čerpadla – neustále zdokonaluje a rozvíjí.

Náklady na vytápění a přípravu teplé vody jsou nejvyšší položkou v provozních výdajích domu. Zamyslete se nad řešením, které vám nabízí tepelná čerpadla. Pořízení tepelného čerpadla vám přinese obrovské úspory – v mnoha případech až 80 % . Mezi ekologickými bezobslužnými způsoby vytápění s minimálními provozními náklady tepelná čerpadla jasně vedou – patří jim první místo. 

Velké úspory, které získáte provozem tepelných čerpadel nejsou jejich jedinou výhodou, oceníte na nich i další přednosti: bezpečnost – nemusíte se obávat žádného výbuchu či zkratu, relativně tichý a bezobslužný provoz bez problémů a starostí – regulovat můžete svá tepelná čerpadla přes sms nebo pomocí internetu a v neposlední řadě zde patří již zmiňované ekologické kvality. Tepelná čerpadla se vyplatí.

Pokud se rozhodnete pro pořízení tepelného čerpadla, pravděpodobně zjistíte, že si sami s jeho instalací nevystačíte. Instalace tepelného čerpadla totiž vyžaduje "ruku" odborníka – je zde nutná spolupráce se stavebníky, topenáři, bazenáři a dalšími.

             
         


  
           


                                                 Vyrobeno v Německu